Michal

27.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Mai degrabă pentru sezonul de toamnă

Îmi place
Capacul este frumos Confortabil

Nu-mi place.
Nu pentru iarnă, o pălărie chinezească pentru câteva coroane vă va ține mai cald.

Mária

6.11.2023

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

șapcă frumoasă, de bună calitate, culoare neutră, dar dimensional mai mică

Mária

6.11.2023

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

șapcă de calitate frumoasă, potrivită pentru un cap mai mic, regret că nu mi se potrivește din cauza dimensiunii mai mici

Blanka

6.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
confortabil pe cap, flexibil caldă lână, dar nu mușcă!

Nu-mi place.
Aș alege o gamă mai largă de culori