Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Mai degrabă pentru sezonul de toamnă
Îmi place
Capacul este frumos
Confortabil
Nu-mi place.
Nu pentru iarnă, o pălărie chinezească pentru câteva coroane vă va ține mai cald.
Recenziile cumpărătorului heureka.sk
șapcă frumoasă, de bună calitate, culoare neutră, dar dimensional mai mică
Recenziile cumpărătorului heureka.sk
șapcă de calitate frumoasă, potrivită pentru un cap mai mic, regret că nu mi se potrivește din cauza dimensiunii mai mici
Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Îmi place
confortabil pe cap, flexibil
caldă
lână, dar nu mușcă!
Nu-mi place.
Aș alege o gamă mai largă de culori