Recenziile cumpărătorului heureka.sk
Adidașii sunt frumoși și confortabili.
Recenziile cumpărătorului zbozi.cz
Îmi place
Îi port în fiecare zi.Sunt mai largi și confortabili.
Recenziile cumpărătorului zbozi.cz
Îmi place
Se potrivește, cu siguranță mai largă decât cea declarată, frumoasă, o piele puțin mai rigidă