Zuzana

22.5.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Adidașii sunt frumoși și confortabili.

svobodova.jira

26.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Îmi place
Îi port în fiecare zi.Sunt mai largi și confortabili.

Vercastankova86

30.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Îmi place
Se potrivește, cu siguranță mai largă decât cea declarată, frumoasă, o piele puțin mai rigidă