Roman

11.2.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Prea mare pentru mine. Aveam nevoie de ea peste gura mea când merg cu bicicleta la muncă dimineața în timpul iernii, dar ar cădea de pe fața mea, așa că am returnat-o și am primit o rambursare și am plătit transportul și încă am primit transport gratuit la următoarea mea achiziție în 48 de ore. Pe scurt, afaceri solide.

Îmi place
Frumos, dar prea mare pentru mine

Radmila

23.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Culoare frumoasă, material frumos.

Mária

20.1.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Makke frumos

Tereza

6.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt mulțumit de produs. Încălzitorul de gât este foarte cald și confortabil. Supr

Îmi place
Frumos de cald Se potrivește perfect

Anonim

21.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Culoare frumoasă, caldă.

Nu-mi place.
Cravata este prea largă, este dificil de aranjat în haină.

Jaroslava

14.10.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

pentru a completa jacheta , pentru a-i da o senzație plăcută pe gât și a arăta elegant , nu mi se potrivește , nu mă pot gândi la o utilizare practică încă , mă gândesc să îl returnez

Îmi place
este cald

Nu-mi place.
material rigid, dificil de aranjat

Hannah

28.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Îmi place
Încălzitorul de gât este foarte frumos și confortabil. Îl folosesc des, înlocuiește gulerul, eșarfa și șalul.

Hana

17.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Foarte frumos.

Zuzana

25.1.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Este minunat pentru fiica mea

Anonim

13.1.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Neckwarmer-ul este cald și nu mușcă, interiorul este foarte confortabil pe piele. Dar ar putea fi într-o versiune mai mult, un pic mai îngustă, dimensiunea UNI este destul de largă. Dar poate fi modelat și ajustat la gât. Avantajul este că - dacă doriți - vă puteți ascunde confortabil nasul în el :-)

Îmi place
Încălzitor de gât foarte cald

Markéta

7.1.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Voi reveni eventual, materialul este frumos, dar foarte cald pentru mine, nu aș folosi.

Îmi place
foarte cald material plăcut nu încurcă ca o eșarfă

Nu-mi place.
foarte cald, pentru unii un avantaj, pentru mine un dezavantaj

Jitka

26.11.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Încălzitor de gât frumos și cald.

Eva

12.11.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

produs de calitate

MILA MAJEROVÁ

16.4.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

moale, moale, moale, moale

Žaneta

14.4.2024

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Calitate. Cald. Frumos. Satisfacție.

Anonim

10.3.2024

Din partea clientului din woolville.hu

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului arukereso.hu

Material căptușit, care conține lână.

Îmi place
Cald și confortabil de purtat.

Nu-mi place.
Nu există.

Anonim

8.3.2024

Din partea clientului din woolville.hu

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului arukereso.hu

Dimensiune bună, material elastic și moale, fără înțepături și cald.

Hana

8.3.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt mulțumită , am și eu o pălărie dar încă nu am spălat-o sau curățat-o , Cu stimă Dvořáková Hana

Stefan

22.1.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Este mai cald decât ai crede. Se potrivește mai degrabă la guler decât sub. Este dimensionată pentru a acoperi urechile și gura.

Anonim

13.1.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Nu-mi place.
Culoare gri, alta decât mănușile

Ján

27.12.2023

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Produs foarte bun Bine făcut

Nu-mi place.
Banda de la gât este destul de largă în jurul gâtului.

Marie

13.12.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
calitate

Olga

29.9.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
O am fiică, satisfacție, de aceea am cumpărat-o.

MARTA

25.9.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

mă va proteja de frig

Jarmila

5.5.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

frumos moale, de bună calitate și cald.

Jiří

1.12.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
O eșarfă călduroasă care nu se strânge.

Jiřina

8.11.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

material foarte frumos și poate fi folosit ca o pălărie :-)

Ludmila

25.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Arată bine, de bună calitate. Cu siguranță te încălzește. Este un cadou.

Ludmila

25.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

El arată foarte bine. Va fi un cadou de Crăciun, așa că nu l-am încercat. Doar un hanorac șic pentru femei, care cu siguranță îți va ține de cald.

Jana

7.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Va fi un cadou de Crăciun pentru soția fiului meu.