Olga

30.10.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Atât de grozav și decent încât îmi mai cumpăr unul pentru mine.

Îmi place
Foarte cald Se potrivește perfect

Jarmila

3.11.2021

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

o căciulă frumoasă și caldă, așteptând cu nerăbdare iarna

Rybová Martina

10.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Frumoasă pălărie, moale :-)

Kateřina

21.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

a îndeplinit așteptările, frumos și cald

Pavla

25.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Șapcă frumoasă și foarte caldă.

Maria

29.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

A fost a treia mea achiziție în Ovechkarna, întotdeauna satisfacție completă.

Îmi place
Pălărie foarte frumoasă și caldă, într-o culoare verde măsliniu interesantă.

Nu-mi place.
Nici unul

Zuzana

21.12.2021

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Șapca este frumoasă, plăcută la atingere și la purtare, caldă, acoperă urechile (deși uneori trebuie trasă în jos), are un strat interior izolator, ceea ce este important iarna, se potrivește cu totul, pentru că este într-o culoare argintie de bază, un gri rece vibrant.

Îmi place
Culoare foarte combinabilă, poate fi folosită cu orice.

Tatiana

25.12.2021

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Șapca este foarte bine făcută, caldă. A fost un dar care a făcut plăcere.

Veronika

18.1.2022

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Șapca este chiar mai frumoasă decât în fotografie, foarte bine cusută, se potrivește perfect. Umplutura de fleece din interior o încălzește frumos și nu o umple prea mult.

Marie

2.2.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Cald, decent

Zuzana

2.2.2022

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Șapcă caldă și confortabilă, acoperă și urechile, deci este potrivită pentru vântul de iarnă, culoare argintie frumoasă

Nu-mi place.
Ușor încrețită după o purtare prelungită

Eva

14.9.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
cald, pălărie frumoasă, prima din viața mea care mi se potrivește

Vladimir

19.9.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Calitate

MARTA

20.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Excelent, cald, de calitate

Jarmila

28.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Dat frumos, cald, se potrivește bine.

Jana

29.10.2022

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

frumos, delicat

Maroš

30.11.2022

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Frumos și cald. Calitate bună.

Ivanka

1.12.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Frumos, moale, pur și simplu șic

Renata

2.1.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Capacul este exact ca în imagine, se potrivește frumos, foarte decent.

Mgr. Radvana

6.1.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Frumoasa căciulă este căptușită în interior cu fleece moale și cald - grozav!

Alena

28.1.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Capac cald plăcut

Libuše

31.1.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Material plăcut.

Irena

31.1.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Material plăcut Culoare frumoasă Se potrivește perfect Cald

Marcela

31.1.2023

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
capac foarte cald și plăcut

Iveta

17.2.2023

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Modern, cald

Vladimir

17.2.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Perfect, la fel ca toate celelalte produse pe care le avem deja de la ferma de oi.

Daniela

6.3.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Se "potrivește" bine pe cap, culoarea se potrivește cu cea din fotografie. Arată bine, material frumos.

Marcela

24.3.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

capac frumos și de bună calitate

Marcela

24.3.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

capac frumos și de bună calitate

Karla

10.5.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Am fost încântată de pălărie, mi-a plăcut foarte mult în această iarnă, este caldă, moale, arată foarte bine.

Nu-mi place.
nu a apărut nici un dezavantaj, am purtat-o toată iarna

Anonim

1.11.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

frumos, cald

Jiřina

11.11.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Șapcă frumoasă, caldă, se potrivește bine.

Eva

26.11.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Grozav, dansând step

Hana

2.12.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Capacul îl am de puțin timp, l-am pus de câteva ori pe țeavă, până acum nu pot judeca cum va fi după o utilizare mai îndelungată.

Îmi place
Se potrivesc și au izolație în interior, astfel încât să nu sufle peste lână, ies în evidență. Culoarea este grozavă și se poartă bine. Am purtat pălăria doar de câteva ori, până acum sunt mulțumită. Mai multe opțiuni de culori. Este frumos să te uiți la ea. Nu știu ce să mai scriu dar o am de puțin timp și sper să rămână fără probleme. Îmi place doar că se potrivește bine și cel mai important este că stă pe cap și este caldă. Este frumos și cald are căptușeală în interior care este grozav .

Nu-mi place.
Nu este încă posibil să se evalueze modul în care va fi întreținut. Nu știu încă cum va continua să se stela la fel și nu vor exista probleme.

Jarmila

10.12.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Calitate bună și capac frumos, preț frumos

Anonim

18.1.2024

Din partea clientului din woolville.hu

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului arukereso.hu

Foarte frumos, cald.

Žaneta

14.4.2024

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Calitate. Cald. Frumos. Satisfacție.

Anonim

3.6.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

O minge mică, caldă și minunată.

Libuše

5.11.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Nu știu nimic mai bun :-))))

Jana

11.2.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Cald, frumos în căutarea...

Julie

2.3.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Pălărie decentă, caldă și deosebit de frumoasă. Cred că se va potrivi fiecărei femei.

Katka

21.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Nimic

Îmi place
Dimensiunea și forma capacului se potrivesc

Annamária

31.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Frumos calitate

Anonim

2.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului

Cea mai bună pălărie caldă! Este căptușită, nu suflă, este plăcută, este alunecoasă, o port pe vreme rece când este sub zero grade.

Îmi place
slusiva căldură nu va sufla acoperă urechile

Nu-mi place.
destul de mic, este suficient pentru mine și acoperă toate urechile, dar am o circumferință a capului de 54 cm

Dagmar

19.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

material plăcut

Martina

18.2.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Mare

BOHUMILA JOHANA

3.3.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Pălărie grozavă.

Maria

29.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Pălăria a fost cumpărată ca un cadou de Crăciun pentru nepoata mea, sunt sigură că va fi mulțumită.

Îmi place
Pălărie de iarnă moale și călduroasă și frumoasă.

Nu-mi place.
Nici unul

Zdenka

28.1.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Příjemný kulich a hlavně neprofoukne.

Jana

26.1.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Sedí jak má, teploučká. Barva je starorůžová.

alena

22.8.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Îmi place
Frumos și se potrivește.

Nu-mi place.
Am fost derutată de faptul că pălăria se numește din lână când conține doar 15% lână.

Irena

2.3.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Este frumos, dar nu-mi place.