Jana Mašková

9.3.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Pantofii sunt confortabili, călduroși, dar mai mult pentru acasă în loc de papuci. Se udă imediat și au o talpă subțire, ceea ce nu este potrivit pentru iarnă. Pe partea laterală a șireturilor sunt cusute doar la o înălțime de 7 cm de talpă, în care poate cădea zăpada în ele.

Veronika

15.1.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Foarte confortabil și ușor. Sunt călduroase și nu se udă nici măcar pe zăpadă. Preț accesibil

Nu-mi place.
Largi pentru mine. Ar fi frumos să se producă două variante.

Renata

11.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Toate în regulă.

Kvetoslava

6.10.2020

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Se vor încălzi peste iarnă.

Anonim

20.10.2020

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Produs și manoperă de calitate. Recomand

Dana

29.10.2020

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Ușor de îmbrăcat.

Věra

2.11.2020

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Cadou

Anonim

2.11.2020

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Super makucke

Anonim

2.11.2020

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Am ales acest produs pentru că este ușor de purtat. Mi-ar fi plăcut exact același model dacă ar fi fost în piele. Sunt un pic îngrijorat dacă acesta pe care îl am nu va fi prea umed, dar corespunde prețului produsului...dar ar trebui să vă gândiți neapărat să faceți acest model în piele

Eva

4.11.2020

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

foarte ușor, confortabil

Marie

14.1.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Sunt bune de purtat, sunt călduroase.

Lucia

19.1.2021

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Confortabil și frumos. Eu le am ca papuci pentru interior. Acesta este singurul mod în care știu să judec.

Anonim

24.1.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt extraordinari, confortabili, moi și nu sunt deloc reci, dar nici picioarele nu transpiră. Nu știu cât vor rezista, dar poate că este doar o senzație, așa cum ai senzația că te plimbi pe afară în papuci. Atât de confortabile sunt.

Îmi place
Sunt confortabile, moi, reglează temperatura

Nu-mi place.
Pentru că sunt ca niște papuci de casă, ne facem griji cât vor rezista.

Emilia

18.10.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Mergând ca un nor! Mă dor picioarele din cauza accidentului și mă dor toate încălțămintea. Acestea sunt primele mele valsuri și sunt entuziasmată să fiu în sfârșit rece fără durere. Ele sunt frumoase, de înaltă calitate, confortabile, făcute cu precizie!

Kristýna

1.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Frumos cald Confortabil Soft

JITKA

15.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

minunat de moale și cald ..... Le-am recomandat deja fiicei și nepoatei mele ..... serile la cabană sunt mai plăcute când picioarele sunt calde.

Îmi place
Minunat de moale și călduroasă ..... Am recomandat-o deja fiicei și nepoatei mele.

Bohumír

21.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Manopera de calitate

Anonim

16.12.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Convenabil

Milena

7.8.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Cald, dar atât de primitor. Nu mi-o pot imagina afară.

zdchalupa

31.5.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Vom vedea la iarnă

Îmi place
Calitate bună și preț decent

Lenka

5.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt foarte mulțumit de produs. Deocamdată îi port acasă ca papuci. Pantoful este suficient de lat, confortabil și plăcut.

Anonim

26.10.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Frigul nu mă surprinde, sunt confortabile și se potrivesc bine.

Jitka

20.11.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Super cizme, calde pentru picioare

Jaroslava

29.11.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Ușoare, calde, confortabile, vor fi grozave în condiții uscate, aș fi îngrijorat în condiții umede

Dagmar

2.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Niciuna

Îmi place
Produs uimitor, niciodată picioarele reci din nou

Jana

25.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Teplucke și frumos

Jana

27.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

A fost un cadou, dar arată foarte frumos și confortabil, cu siguranță cald în ele

Zuzana

3.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Sunt bune, frumoase, calde, sunt mulțumit, altfel nu aș fi cumpărat de la dvs. Vă mulțumesc

Zlata

4.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
sunt divine

Anonim

8.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Rulou frumos, confortabil, cald, ușor, culoarea burgundy este frumoasă, dimensiunea se potrivește conform diagramei de dimensiuni lo

Alena

18.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
potrivit pentru iarnă

Iveta

28.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Ele sunt calde, talpă antiderapantă, confortabile de purtat.

Ivan

2.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Super vă mulțumesc foarte mult pentru rulourile excelente de iarnă.

Natasa

10.1.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Cald, moale, ușor, confortabil, grozav

Helena

11.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Cald, ușor, potrivit pentru picioare mai late și glezne mai înalte.