Stanislava

25.8.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Fusak arată bine,este un cadou,sperăm că destinatarul va fi mulțumit.

Iva

21.10.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Ușor, compact, cald

Jiřina

1.11.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Fusak se potrivește într-un cărucior adânc cu copilul :-)))

Jana

10.8.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Am citit recenzii în care oamenii au scris că se așteptau la o trenă mai lungă, dar eu, personal, consider că lungimea este absolut perfectă. În plus, textura este mai densă decât mă așteptam. Am ales modelul bufniță și după livrare am fost plăcut surprinsă să văd că în realitate nuanța bej este mai caldă decât în fotografie. În general, sunt foarte mulțumit de produs, merinosul se încălzește frumos. În plus, îmi place posibilitatea de a o coase într-o glugă.

Îmi place
Poate fi închisă în glugă Se încălzește frumos Frumos model Densitatea fibrelor Preț

Anonim

1.3.2023

Recenziile cumpărătorului compari.ro

Am cumpărat acest sac din lana sa ii tina de cald lui bebe iarna.

Îmi place
E din fibra naturala și este și foarte frumos. Îmi place și cum se închide ca o glugă.

Šárka Papugová

19.10.2023

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Pungă caldă și confortabilă

Anonim

23.12.2023

Recenziile cumpărătorului compari.ro

Un sac din lână ce se potrivește în mai multe landouri/sporturi, inclusiv Maxi Cosi Leona 2

Anonim

25.12.2023

Recenziile cumpărătorului compari.ro

Am cumparat pt confortul bebelusului meu. E prima data cand comand de la aceasta firma, faptul ca a avut pret promotional a avut un plus in alegere, dar odata primit sunt foarte multumita. Descrierea si pozele au relatat realitatea, nu am avut surprize

Îmi place
Fiind iarna, mi se parea o diferenta prea mare de temperatura cand il puneam in landou, dupa ce calatoream cu masina. Cand il pun in saculetul de lana pare sa fie direct in confort, isi continua somnul daca e adormit. Intentionez sa il folosesc si vara, dar nu am inca experienta in acest sens.

Nu-mi place.
Nu am gasit

Vojtech

22.2.2024

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Bun, cald.

Jan

26.4.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Fusak este un dar, va servi în timp. Cred că atât mama, cât și copilul vor fi mulțumiți.

Naděžda Voláková

24.10.2024

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Snoodul pentru copii este frumos detaliat

Klára Musiolová

30.3.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Material cald, confortabil

Miloslava

4.12.2021

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Producție cehă, caldă.

Stanislav

17.12.2022

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Delicios :-)

Juraj

10.1.2022

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Cadou