Květoslava

21.5.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Satisfacție. Am cumpărat un produs similar o dată în trecut, așa că l-am comandat din nou.

STANISLAVA

4.5.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Colanții țin foarte bine de cald, sunt confortabili, dar vârfurile sunt prost cusute: sunt răsucite și cusute într-o formă plată. Nu țin deloc cont de forma degetelor de la picioare.

Adriana

28.4.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Perfect

Adriana

28.4.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Mare

Lenka

28.4.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Confortabil de purtat

Martina

26.4.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Material foarte frumos, culoare maro frumoasă, satisfacție mare, recomand.

Leona Jelínková

13.4.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt relativ subțiri și nu la fel de elastici ca ciorapii acrilici pe care îi port în mod normal, sunt mult mai confortabili de purtat. Aceștia din lână uneori mușcă un pic:-) Totuși, sunt foarte fericită că am Woolies și îmi place să îi port, culoare frumoasă și susțin producția lor din lâna oilor noastre♥

Karin

7.4.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
frumos, bine purtat

Monika

15.2.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
calitate superioară

Monika

15.2.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
calitate superioară

Veronika

9.2.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Subțire și încălzitor

Nu-mi place.
Ei zgârie puțin

Lenka

4.2.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
dresuri călduroase

Daniela

26.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Colanți calzi, confortabili de purtat. Satisfacție. Am luat dimensiunea xl, sunt suficient de lungi.

Miroslava

23.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Sunt călduroase și se potrivesc foarte bine.

Jana

20.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Am investit în dresuri, am cumpărat două și sunt foarte fericit. Îi recomand cu căldură

Îmi place
confortabil, cald, excelent pentru muncă

Dagmar

19.1.2026

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Foarte cald, așa ar trebui să arate dresurile de iarnă!

Anna

10.1.2026

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Culoare frumoasă, încălzitoare.

Ján

27.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Confortabil de purtat în vreme mai rece.

Maria

27.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului

Îmi place
Material natural

Nu-mi place.
Mie personal valul mi se pare foarte "arbaletă". După o jumătate de oră de purtat, m-am gândit să le dau jos chiar pe stradă :D

Pavla Hejnová

24.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Incredibil de plăcut

Dagmar

8.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Grozav, perfect pentru iarnă.

Miroslav

7.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

cum aș putea să recomand ceva când Moș Crăciun nu s-a dus încă în iad.

Marcela

6.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Este o dimensiune mai mare, dar în rest bine.

Zdeňka

5.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

xxx

Marcela

4.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Mare, cald, minunat de purtat.

Tomáš

4.12.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Cald și la modă

Tamara

2.12.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
cald

Elena

30.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Sunt o dimensiune S / 52 kg, dresurile M sunt potrivite. Lâna este încălzitoare, este bine când port haine iarna, dar este un pic "mușcătoare", ceea ce nu mă deranjează, dar fiica mea, de exemplu, nu ar tolera-o.

Tereza

28.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Ele sunt cu adevărat calde în timpul iernii. Atunci când alegeți dimensiunea, alegeți în funcție de înălțimea figurii, se potrivesc chiar și pe șolduri mai largi :-)

Lída

27.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Confortabil de purtat

Nu-mi place.
Nu se încălzesc pe placul meu

Šárka

24.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Satisfacție, calitate.

Monika

23.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Arată grozav, sunt calde și confortabile

Lucie

18.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Mușcă puțin. Sunt înguste peste coapse, puțin alunecoase, trebuie trase ocazional. Cred că am o figură normală și le-aș aprecia totuși puțin mai largi peste coapse. Țin de cald frumos ;)

Bára

16.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Cald Frumoasă Lung

Karolína

16.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

De asemenea, potrivit pentru coapsele mai late

Alena

14.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

dresurile sunt confortabile, ușor de întins,

Jaroslava

13.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Dresurile din lână sunt foarte călduroase și arată frumos pe picioare. Cu toate acestea, mi se par un pic iritante pentru piele.

Îmi place
Potrivire excelentă, culoare frumoasă.

Nu-mi place.
Ușor "mușcătoare" pe piele.

Barbora

12.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului

dresuri grozave, dar probabil că nu vor rezista pentru iarnă, nu sunt atât de calde pe cât credeam, mai degrabă pentru toamna rece:)

Îmi place
căldură

Nu-mi place.
nu este potrivit pentru iarna mare

Dagmar

11.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Cald

Nu-mi place.
Mușcături

Eva

11.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Ciorapii se potrivesc în mărime și culoare. Sunt calzi și confortabili.

Eva

11.11.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Frumos cald, culoarea se potrivește cu cea din ofertă, de asemenea, dimensiunea.

Monika

5.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Ciorapii de lână sunt calzi și nu mă mai dor picioarele.

Eva

5.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Mare spokijnost qualný vyrobok

Ludmila

3.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Aș accepta o nuanță mai deschisă.

Îmi place
Teplucky Culoarea este de fapt mai întunecată În mod normal port o mărime 40, M este perfect Nu mai mușc după spălare Raport excelent preț / calitate Cald chiar și atunci când este umed afară și se udă

Ludmila

3.11.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Aș aprecia și nuanțe mai deschise, culori pastelate. Este un produs greu disponibil. Dacă mi s-ar oferi posibilitatea, aș accepta jambiere din lână în această gamă de preț și material.

Îmi place
Cald, după spălare nu mai mușcă Raport calitate/preț excelent

Valentína Gábrišová

31.10.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Cald și confortabil de purtat.

Evi

30.10.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Am ales dimensiunea în conformitate cu graficul, dar aș avea nevoie de o dimensiune mai mare.

Lubica

29.10.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

material plăcut și cald

Magdalena

24.10.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Am căutat colanți de iarnă în această culoare și, de preferință, din materiale naturale. Aceștia îndeplinesc ambele cerințe și sunt, de asemenea, frumoși, calzi și confortabili. Sunt mati și au textură, așa că sunt un contrast bun pentru fustele mai ușoare, dar ar arăta bine și ca parte a unei ținute mai sportive.

Dagmar

22.10.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Este un produs de calitate ale cărui caracteristici se potrivesc cu prezentarea de pe site, doar pentru lungimea potrivită aș saluta un pic mai multă lățime peste șolduri.

Ctibor

22.10.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Este de înaltă calitate

Marcela

19.10.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Produsul corespunde descrierii. Plăcut de cald. Satisfacție 100%!!!

Milan

30.9.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Super

Milan

30.9.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Îmi place
Super cald, elastic și, de asemenea, pentru șolduri mai late (125) și coapse mai groase

Jiri

19.9.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Cei mai buni ciorapi merino de pe piață, mi se potrivesc minunat, picioarele mele sunt sexy și calde în același timp.

Radka

16.9.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Arată cald, nu am încercat încă

Kamila

10.9.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

ciorapii sunt moi și blânzi (personal nu sunt sensibilă la lână). Sunt totuși foarte lungi pentru mine, așa că voi vedea dacă nu se încolăcesc când sunt purtați.

Milena

28.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Material plăcut și de înaltă calitate

Nu-mi place.
Dresurile sunt foarte înguste pe coapse, nu sunt potrivite pentru tipul de corp de pară. Ar trebui să adaug ochiuri în zona coapselor pentru mai multă circumferință. Nici măcar nu i-am probat, se vede deja lipsa de întindere în mână. Chiar dacă le-aș trage pe coapse, tricoul ar fi prea strâns și s-ar rupe prin foarte curând. Voi returna articolul cu regret.

Milena

28.5.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.cz

Îmi place
Materialul este plăcut, are o compoziție satisfăcătoare

Nu-mi place.
Dresurile sunt foarte înguste pe coapse, nu sunt potrivite pentru tipul de corp de pară. Ar trebui să adaug ochiuri în zona coapselor pentru mai multă circumferință. Nici măcar nu i-am probat, se vede deja lipsa de întindere în mână. Chiar dacă le-aș trage pe coapse, tricoul ar fi prea strâns și s-ar rupe prin foarte curând. Voi returna articolul cu regret.

Eva

18.5.2025

Din partea clientului din oveckaren.sk

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului heureka.sk

Colanții din lână Merino mi-au îndeplinit așteptările, sunt calzi, mă simt bine în ei.

Anonim

24.4.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului zbozi.cz

Sper să comand din nou câteva dintre acestea sau similare pentru iarna viitoare.

Îmi place
Deoarece sunt fabricate din lână, sunt flexibile și foarte călduroase. Le folosesc des.

Nu-mi place.
Poate un elastic puțin mai strâns în talie.Sunt foarte mulțumit de produs Am căutat un produs similar pe piață de mult timp, pentru că sunt reumatic și produsele din lână mi se potrivesc.

Andrea

30.1.2025

Din partea clientului din oveckarna.cz

Afișează originalul

Recenziile cumpărătorului

Dimensiunea M mare pentru 168 cm și 57 kg după spălare se micșorează și se întind din nou sunt super calde și am comandat încă două bucăți:) Le recomand cu siguranță sub blugi cu fuste sunt super versatile.

Geanina

28.1.2025

Recenziile cumpărătorului

Frumoși, calitativi!

Îmi place
Nuanță superbă, calitativi.

Nu-mi place.
Din păcate, se resimte la mână faptul că nu sunt foarte potriviți pentru piele sensibilă. Pentru cineva fără alergii severe și probleme asemănătoare sunt cu siguranță perfecți.