Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Poate o pernă bună ( nu am folosit-o încă), împachetat prost, materialele folosite miros (nu știu cât va dura până când mirosul se va opri), nu există așternut pentru ea.
Îmi place
Nu știu încă.
Nu-mi place.
După despachetare miros puternic, am fost aerisit pe balcon pentru mai mult de o săptămână și încă perna miroase.
Ambalare neglijentă. Perna este înfășurată și abia după o săptămână aspectul ei începe să semene cu fotografiile de pe site-ul dvs.
Straturile individuale ale pernei au fost deplasate din cauza ambalării, a trebuit să o scot din husă și să o aplatizez.
Cred că perna ar trebui să fie folosită fără husă. După despachetare, datorită materialului husei, am decis să folosesc lenjeria de pat. Probabil că va trebui să trimit lenjeria la cusut.
Recenziile cumpărătorului heureka.sk
Este foarte cool. Dar umplutura interioară mirosea puternic a chimie. Timp de 3 zile am aerisit umplutura pe balcon pentru că nu era lavabilă. Am spălat capacul cu un detergent parfumat, dar nu m-am putut bucura de el până când umplutura nu a fost complet aerisită din cauza mirosului. Acum este OK
Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Îmi place
Foarte tare,
Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Îmi place
De înaltă calitate, funcțional
Recenziile cumpărătorului zbozi.cz
Îmi place
Foarte cool, material frumos
Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Nu-mi place.
Nimic
Recenziile cumpărătorului heureka.cz
Produs plăcut și confortabil